обчисліть масу солі яка утворюється в результаті взаємодії хлоридної кислоти з купрум 2 оксидом

масою 4Г вказати лише до другого знака після коми

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Анастасия.

2HCl+CuO=CuCl2+H2O

M(CuO)=80 г/моль

M(CuCl2)=134 г/моль

n(CuO)=4:79=0,05 моль

m(CuCl2)=0,05×134=6,7 г

Відповідь:m(CuCl2)=6,7 г