Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння:С+ O2 =CaCO3 =CaO + CO2CO2 + H20 = H2CO3Са + O2

=срочно плиззззз​

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

С+ O2 =CO2

CaCO3 =CaO + CO2

CO2 + H20 = H2CO3

Са + O2 =CaO2

C= CO2=CaCO3=CO2=H2CO3