У 150г води розчинили 50г натрій гідроксиду . обчисліть масову частку NaOH в отриманому розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Максим.

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 50 + 150 = 200 г

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (50/200)*100 = 25%

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

Масова частка дорівнює відношенню маси  розчиненої речовини до маси розчину помноженої на 100%    у даній задачі дорівнює 14, 28%