Скласти рівняння реакцій окиснення речовин (в дужках вказана валентність): А) Al + O 2 → Б) P(V)

+ O 2 → В) N 2 + O 2 → Г) C 2 H 6 + O 2 →

Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

Ответ:

4Al + 3O2 = 2AlO3

4P + 5O2 = 2P2O5

N2 + O2 = 2NO

2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

Объяснение: