Напишіть рівняння реакції , що характеризують наступні перетворення: Mg = MgO = MgCl2 = MgCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Грейсман Элла.

1)2Mg+O2=2MgO

2)MgO+2HCl=MgCl2+H2O

3)MgCl2+H2CO3=MgCO3+2HCl