Обчисли масу води (г), у якій необхідно розчинити 18 г глюкози, щоб отримати розчин з масовою

часткою 8,8%:

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Ольга.

Ответ:

w(C6H12O6) = 8,8 %

m(C6H12O6) = 18 g

m(H2O) - ?

m(H2O) = m(c6h12o6)*w(c6h12o6)=18*8,8=158,4 g