Складіть рівняння реакції за поданою схемою.(Дуже потрібно)

H2S→SO2→SO3→H2SO4→CuSO4→Cu(OH)2→CuO→CuCl2→Cu(NO3)2→NO2→HNO3

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

2H2S+3O2=2SO2+2H2O

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4

H2SO4+CuO=CuSO4+H2O

CuSO4+2LiOH=Cu(OH)2+Li2SO4

Cu(OH)2=CuO+H2O

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2AgNO3=2AgCl+Cu(NO3)2

2Cu(NO3)2=2CuO+4NO2+O2

4NO2+2H2O+O2=4HNO3