Який об’єм водню (н.у.) можна одержати в результаті розчинення в хлоридній кислоті 112 г заліза,

якщо обємна частка виходу водню становить 90%?

Ответы на вопрос

Отвечает Клешнёв Лев.

Ответ:

Объяснение:

112 г                         х л

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

56 г/моль                22,4

V(H2) = 0,9*112*22,4/56 = 40,32 л