внаслідок розчинення 15.3 г сплаву заліза з міддю у хлоридній кислоті утворилося 4.48 л водню

(н.у.). визначте масову частку заліза в сплаві..

Ответы на вопрос

Отвечает Сапарбекова Сания.

Fe+2HCl=FeCl2+H2

1                          1

 

n(H2)=4,48:22,4=0,2;n(Fe)=0,2;m(Fe)=0,2*56=11,2;W(Fe)=11,2:15,3=0,73(73%)