Обчисліть масу кальцій карбіду необхідного для добування 4,48 л ацетилену.


Ответы на вопрос

Отвечает Узоков Мехрубон.

Ответ:

12,8 г

Объяснение:

x г                                         4,48 л                      

CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2

64 г/моль                             22,4 л/моль

m(CaC2) = 64*4,48/22,4 = 12,8 г