Скільки потрібно рослині поглинути вуглекислого газу щоб під час фотосинтезу синтезувати 10г

глюкози Возможно не правильно: 6CO2 + 6H2O = С6H12O6 + 6O2 6*22,4 л/моль 156 г/моль V(CO2) = 6*22,4*10/156 = 8,62 л

Ответы на вопрос

Отвечает Маковийчук Владислав.

Ответ:

7,5 л

Объяснение:

 х л                            10 г

6CO2 + 6H2O = С6H12O6 + 6O2

6*22,4 л/моль      180 г/моль

V(CO2) = 6*22,4*10/180 = 7,5 л