10. Який об'єм карбон(ІV) оксиду утворитьсяпід час спалювання 0,48г вуглецю? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Махмутова Эльвина.

0.48-----х=0.896л

C +O2 =CO2

12---------22.4л

х=(0.48×22,4)÷12=0.896л