Обчисліть об’єм водню (н.у.), утвореного під час взаємодії заліза із хлоридною кислотою масою 7,3

г А 2,24 л Б 4,48 л В 2 л Г інша відповідь. Запишіть розв’язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедова Камилла.

7.3гр х=2.24л

Fe+2HCl=FeCl2+H2

73гр 22.4л

Х=(7.3×22.4)÷73=2,24

Ответ:А