Розрахувати електродний потенціал цинкового електрода, який занурено в розчин з концентрацією

С(Zn2+) = 0,1 моль/л.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Иван.

Ответ:

-0.793 В

Объяснение:

Для обрахунку використаєм рівняння Нернста (температура стандартна 25 °С)

E_{Zn^{2+}/Zn^0} = E^0_{Zn^{2+}/Zn^0} + \dfrac{RT}{nF}\ln [Zn^{2+}]\\E_{Zn^{2+}/Zn^0} = -0.763 + \dfrac{8.314 \cdot 298}{2 \cdot 96485} \cdot \ln 0.1 = -0.793\;V