За нормальних умов змішали 2л карбон (IV) оксиду і 5 літрів карбон (II) оксиду (н.у.).Обчисліть

солярну масу утвореної суміші.иБудьласка зробіть по формулам і зрозуміло дуже прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Роя.

Ответ:

32.57 г/моль

Объяснение:

Так як об'єми газів пропорційні їх кількостям (закон Авогадро), то середню молярну масу суміші газів можна виразити через об'єми

M = \dfrac{M(CO) \cdot V(CO) + M(CO_2) \cdot V(CO_2)}{V(CO) + V(CO_2)}\\\\M = \dfrac{28 \cdot 5 + 44 \cdot 2}{5 + 2} \approx 32.57\;\frac{g}{mol}