Маємо розчини з Ph=10 та ph=6. В якому з них міститься більше іонів Гідрогену (гідроксилу) та у

скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаченко Аничка.

Ответ:

pH=10

{H}=10^{-10}

p(OH)=14-10=4

[OH]=10^{-4}

[OH] ионы больше \frac{10^{-4} }{10^{-10} } =10^{6} раза больше чем ионы {H}

pH=6

{H}=10^{-6}

p(OH)=14-6=8

[OH]=10^{-8}

{H} ионы больше \frac{10^{-6} }{10^{-8} } =10^{2} раза больше чем ионы [OH]

Объяснение: