Цинк масою 6.5г помістили в розчин сульфатної кислоти. обчисліть масу утвореної солі хімія


Ответы на вопрос

Отвечает Комаровская Викуська.

Дано:

m(Zn)=6,5 г

m(ZnSO4)-?

Розв'язок:

6,5г Хг

Zn + H2SO4 = ZnSo4 + H2

65г 161г

m= M×v (ню)

M(Zn)= 65м

m= 65м × 1г/м=65г

M(ZnSO4)= 65+32+16×4=161м

m= 161м × 1г/м= 161 г

6,5г х

65г 161г

= 6,5 × 161г

65г

= 1046,5

65

= 16,1 г

Відповідь: m(ZnSO4) = 16,1 г