Знайти формулу Алкану, якщо його відносна густина газу за Азотом (N2) 2.071


Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыков Диас.

Ответ:

C4H10

Объяснение:

M(CnH(2n+2))=28*2,071=58 г/моль

M(CnH(2n+2))=12*n+2*n+2=58

14*n=56

n=4

C4H10