Обчисліть об'єм водню необхідний для добування води кількістю 1,2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Відповідь: 26,88 л

Дано:

n(H2O) = 1,2 моль

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язок:

Складаємо РХР:

2Н2 + О2 = 2Н2О

З РХР бачимо, що n(H2) = n(H2O), тобто n(H2) = 1,2 моль

V(H2) = n(H2)*Vm = 1,2 моль*22,4 л/моль = 26,88 л

Відповідь: 26,88 л