Визначити масу H2SO4 яка утворилася з SO3 кількістю речовини 2.5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Ответ:

245 г

Объяснение:

Пишемо реакцію

SO_3 + H_2O = H_2SO_4

Коефіцієнти біля Сульфур оксиду та сульфатної кислоти однакові, значить і кількості цих речовин однакові

Рахуємо масу сульфатної кислоти

m(H_2SO_4) = n(H_2SO_4) \cdot M(H_2SO_4) = 2.5 \cdot 98 = 245\;g