150 г кальцій хлориду і 2,2 л води . Знайдіть масу розчину​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарья.

Ответ:

m р-ва = 150 +x

m (Kcl) = x

m(KCL) = W * m р-ва

 

x = 0,2 * 150+x  

 

x/75,5 = 0,2*150+x / 93,5

Объяснение: