Обчисліть масу розчину, для приготування якого використали: 150 грам кальцій хлориду CaCl2 і води

H2O об'ємом 2,2 л​

Ответы на вопрос

Отвечает Лось Кирилл.

m(MgCk2) = 150 г

V(H2O) = 2,2 л = 2 200г

m р-ну = 150 + 2200 = 2350 г