ДАЮ 100 БАЛЛОВ Вкажіть об’єм вуглекислого газу, що утвориться при термічному розкладі 50 кг

кальцій карбонату. а)22,4 м3 б)11,2 м3 в)5,6 м3 г)44,8 м3

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Оксана.

Ответ:

ответ Б

Объяснение:

50000 г Х л

CaCO3 = CaO + CO2

n=1 моль n=1 моль

М = 100 г/моль Vm=22,4 л/моль

m=100 г V = 22,4 л

50000 г СаСО3 - Х л СО2

100 г СаСО3 - 22,4 л СО2

V(CO2) = 50000 * 22,4 / 100 = 11200 л = 11.2 м³