Вкажіть об’єм вуглекислого газу (н.у.), що утвориться при термічному розкладі 50 кг кальцій

карбонату

Ответы на вопрос

Отвечает Сиразиев Дияз.

Ответ:

Объяснение:

CaCO3=CaO+CO2

50 кг = 50 * 1000 = 50000 грамм

MCaCO3=100г/моль

n(CaCO3)=m/M=50000/100=500моль

V(CO2)=n*Vm=500*22.4=11200л