Урівняти рівняння реакції та визначити масу утвореного продукту (якщо прореагувало 15 грам кисню)

N₂+O₂=N₂O₅

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

m(O2) = 15 g

m(N2O5) - ?

n(O2) = 15/16 = 0.9375 mol

   0.9375 mol x mol

2N2 + 5O2 = 2N2O5

           5 mol   2 mol

5:0.9375 = 2:x

5x = 1.875

x = 0.375

m(N2O5) = 0.375 * 108 = 40.5 g