Який об'єм за нормальних умов займає 0,1 моль молекулярного кисня


Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Павел.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(O2) = 0,1 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(O2)

V(O2) = Vm *n = 22,4 * 0,1 = 2,24 л