Технічний цинк масою 1,32 г, обробили надлишком розчину H2SO4, водень, що виділився зайняв за н.у.

448 мл. Визначити масову частку домішок у технічному металі​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
n(H2)=0.448/22.4=0.02 моль
по стехиометрии тогда n(Zn)=n(H2)=0.02 моль
m(Zn)=0.02*65=1.3 г
массовая доля цинка = 1.3*100%/1.32=98.5%