Срочно!!!!!! 40 балів 1. Яка маса 1 л суміші (н.у.), що складається із карбон (ІІ) оксиду і

карбон (IV) оксиду, якщо об'ємна частка першого газу становить 35%?

Ответы на вопрос

Отвечает Салаватова Фируза.

Ответ:

m=38,4

Объяснение:

З закону Авогадро слідує, що об'ємна  частка першого газу (ф) дорівнює молярній долі (n). Тоді маємо:

ф(CO)=n(CO)=0,35моль

ф(CO2)=n(CO2)=0,65моль

Користуючись формулою розрахунку маси m=M*n, маємо:

m(CO)=28*0,35=9,8г

m(CO2)=44*0,65=28,6г

m(суміші)=38,4г