Обчисліть масу суміші об'ємом 7.84 л (н.у.), яка складається з метану CH4 (об'ємна частка 25%) і

карбон (2) оксиду (об'ємна частка 75%). (з роз'ясненням) на русском:Посчитайте масу смеси объёмом 7.84 л. (нормальные условия), которая состоит из метана CH4 (25%) и карбон (2) оксида (75%).​ (с объяснением)

Ответы на вопрос

Отвечает Артюхов Даниил.

Объяснение:

V(CH4)=V(cm)×φ(CH4)=7.84×0.25=1.96л

m(CH4)=n×M=(V/Vm)×M= (1.96/22.4)×16=1.4г

V(CО)=V(cm)×φ(CО)=7.84×0.75=5.88л

m(CО)=n×M=(V/Vm)×M= (5.88/22.4)×28=7.35г

m(cm)=m(CH4)+m(CO)=1.4+7.35=8.75г