ПОЖАЛУЙСТА РЕБЯТА СРОЧНО Природний Бор складається з ізотопів В-10 (атомна частка 19,57%) і В-11

(атомна частка 80,43%). Визначте відносну атомну масу елемента. т

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

W(B-11) = 80.43%

W(B-10) = 19.57%

Ar(B) -?

Ar(B) = 11*0.8043 + 10*0.1957 = 8.8473 + 1.957 = 10.8043