Вкажіть кількість молекул, що міститься у воді, кількість речовини якої дорівнює 10 моль Виберіть

одну відповідь: 6,02•1023 6,02•1024 6,02•1025 6,02•1022 6,02•1021

Ответы на вопрос

Отвечает Краснова Полина.

Ответ:

2)

Объяснение:

N(H2O) = Na * n = 6,02 *10²³ * 10 = 6,02 *10²⁴ молекул