Обчисліть молекулярні маси таких сполук:HB2;CS2; H2SO4;CuO;H3PO4.


Ответы на вопрос

Отвечает Устюгова Илона.

Відповідь:

HBr=1+80=81

CS2=12+32*2-12+64=76

H2SO4=2+32+4*16=34+64=98

CuO=64+16=80

H3PO4=3+31+64=98

Пояснення: