Запишіть оксиди елементів 1 групи , головної підгруппи , лбчисліть молекулярні маси


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Mr(H2O) = 1*2+16=18

Mr(Li2O) = 7*2+16 = 30

Mr(Na2O) = 23*2+16 =62

Mr(K2O) = 39*2+16 = 94

Mr(Rb2O) = 85*2+16=186

Mr(Cs2O) = 133*2+16=282

Mr(Fr2O) = 223*2 + 16 =462