1. реакція натрій сульфату та натрій нітрату з барій хлоридом. 2.реакція хлоридної кислоти з

аргентум(1) нітратом. 3. реакція натрій нітрату та натрій карбонату з розчином кальцій хлориду. для кожного потрібно молекулярне рівняння, повне йонно-молекулярне рівняння та скорочене йонно-молекулярне рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Выдрина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Na2SO4 + BaCl2 = BaSO4↓ + 2NaCl

2Na(+) + SO4(2-) + Ba(2+) + 2Cl(-) = BaSO4↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

2NaNO3 + BaCl2 = Ba(NO3)2 + 2NaCl

2Na(+) + 2NO3(-) + Ba(2+) + 2Cl(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + 2Na(+) + 2Cl(-)

реакция не идёт

HCl + AgNO3 = AgCl↓ + HNO3

H(+) + Cl(-) + Ag(+) + NO3(-) = AgCl↓ + H(+) + NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

2NaNO3 + CaCl2 = Ca(NO3)2 +2 NaCl

2Na(+) + 2NO3(-) + Ca(2+) + 2Cl(-) = Ca(2+) + 2NO3(-) + 2Na(+) + 2Cl(-)

реакция не идёт

Na2CO3 + CaCl2 = CaCO3↓ + 2NaCl

2Na(+) + CO3(2-) + Ca(2+) + 2Cl(-) = CaCO3↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Ca(2+) + CO3(2-) = CaCO3↓