Терміново!!!!! З якими речовинами з наведеного переліку взаємодіє сульфатна кислота концентрована?

Запишіть рівняння реакцій. Fe, Fe(OH)3, SO2, C, Cao, Cu, Na2CO3​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Валерия.

Ответ:

Fe, Fe(oh)3, CaO, Na2So3

Объяснение:

H2SO4 + Fe = FeSO4 + H2↑

3H2SO4 + 2Fe(OH)3 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

H2SO4 + CaO = CaSO4 + H2O

H2SO4 + Na2CO3 = Na2SO4 + H2O + CO2↑