У розчині масою 120 г міститься глюкоза масою 3 г. Визначте масовучастку розчиненої речовини,​


Ответы на вопрос

Отвечает Чихолка Христиночка.

Дано:

m (р-ра) = 120 г;

m (глюкозы) = 3 г.

Найти:

ω (глюкозы) — ?

Решение:

Решаем задачу по формуле: ω (в-ва) = m (в-ва) ÷ m (р-ра) · 100 %.

ω (глюкозы) = 3 г ÷ 120 г  · 100 % = 2,5 (%).

Ответ: 2,5 %.