Внаслідок взаємодії етанолу з розчином аргентум (1) оксиду утворилося срібло масою 2,16 грам. яка

маса етанолю прореагувала СРОЧНО ПОТРІБНО ДАЙ 15 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чамин Степан.

Ответ:

C2H5OH + Ag2O → CH3COH + 2Ag + H2O

Объяснение:

Х/46=2,16/108

X=0.92гр

Mr(C2H5OH)  = 2*12+5*1+16+1=46

Mr(Ag)=108