Перетворіть схеми реакції на рівняння: Є) CuSO4 + NaOH → Cu(OH)2↓ + Na2SO4 Ж) Fe2O3 + HBr → FeBr3

+ H2О

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздикова Эля.

Ответ:

Объяснение:

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

Fe2O3 + 6HBr = 2FeBr3 + 3H2O