Відносна густина невідомого газу x за киснем =2. який об'єм займають 16г цього газу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Оганесова София.
DG(NH3)= 2;
M(G)= 2*M(NH3)= 2*17 = 34 г/моль
DG(O2)= 34/32 = 1.06
Вроде так,я не уверенна