Напишіть рівняння реакцій між електролітами в розчині в молекулярній, повній і скороченій йонних

формах, де це можливо: а) FeCl2+LiOH→в) BaCl2+K2CO3→допоможіть будь ласка((​

Ответы на вопрос

Отвечает Ногманова Марьям.

Ответ:

Объяснение:

FeCl2 + 2LiOH = Fe(OH)2 ↓+ 2LiCl

Fe(2+) + 2Cl(-) + 2Li(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓ + 2Li(+) + 2Cl(-)

Fe(2+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓

BaCl2 + K2CO3 = BaCO3↓ + 2KCl

Ba(2+) + 2Cl(-) + 2K(+) + CO3(2-) = BaCO3↓ + 2K(+) + 2Cl(-)

Ba(2+) + CO3(2-) = BaCO3↓