Обчисліть масові частки елементів в цукрозі ( С12Н22О11 )


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Рома.

Ответ:

Mr(С12Н22O11)=12•Ar(С)+22•Ar(Н)+11•Ar(O)=12•12+22•1+11•16=342

W(С)=12•Ar(С)/Mr(С12Н22О11)=12•12:342=0,42,

або, помноживши знайдене число на 100%, одержимо 42%.

W(Н)=22•Ar(Н)/Mr(С12Н22О11)=22•1:342=0,06, або 6%.

W(О)=11•Ar(О)/Mr(С12Н22О11)=11•16:180=0,52, або 52%.

Відповідь: W(С)=42%; W((Н)=6%, W((О)=52%