Перетворіть схеми на хімічні рівняння: а) Al + H2SO4 → Al2(SO4)3+H2б) LiOH+SO2 → Li2SO3+H2Oв)

Ca3P2+H2O → Ca(OH)2+PH3г) Na2O2+CO2 → Na2CO3+2​

Ответы на вопрос

Отвечает Корж Дима.

Ответ:

Объяснение:

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

2LiOH + SO2 = Li2SO3 + H2O

Ca3P2 + 6H2O = 3Ca(OH)2 + 2PH3

2Na2O2 + 2CO2 = 2Na2CO3 + O2