Обчтсліть відносну молекулярну масу речовин H2SO4.. NH3


Ответы на вопрос

Отвечает Белый Илья.

Ответ:

Mr(H²SO⁴)=2×1+1×32+4×16=2+32+64=98

Mr(NH³)=1×14+3×1=14+3=17

Объяснение:

Формула знаходження відносної молекулярної маси:

Mr(AxBy)=x*Ar(A)+y*Ar(B)

де

x;y=індекси елементів

A;B=символи елементів

Ar=атомна маса(позначається в таблиці Менделєєва маленькими цифрами зверху *приклад вище або нижче*)

Одже, щоб визначити відносну молекулярну масу, потрібно індекси поданих елементів помножити на атомну масу(Ar) та знайдені значення додати.

Примітка

Якщо індекс якогось або всіх елементів не записаний, то це означає, що він дорівнює 1(тобто при знаходженні Mr атомну масу потрібно помножити на 1.