Який об’єм кисню необхідний для повного згорання 3 моль метану?


Ответы на вопрос

Отвечает Мухан Нурбол.

1CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

Складемо пропорцію:

X / 2 × 22,4 = 3 / 1

X = 3 × 44,8 / 1 = 134,4 л