Масова частка феруму в піриті становить 0,467. обчисліть масу феруму в 360кг руди​


Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Аида.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо пірит на 100% чистий,  то маса заліза в порції піриту =

m(Fe = )ω (Fe) * m(FeS2) = 0,467 * 360 кг = 168,12 кг