Обчисліть об’єм, що займе при нормальних умовах водень кількістю речовини 1,5 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Vishna Liza.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2) = 1,5 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2)

V(H2) = Vm *n = 22,4 * 1,5 =33,6 л