Відносна густина випарів одного з вуглеводнів за повітрям становить 2,966. Обчисліть молярну масу

цього вуглеводню та його відносну густину випарів за неоном.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.

Ответ:

83 г/моль

4,15

Объяснение:

M(CxHy)=M(пов)*d(CxHy/пов)=28*2,966=83 г/моль

d(CxHy/Ne)=M(CxHy)/M(Ne)=83/20=4,15