Письмово: Розстав коефіцієнти у наведених схемах, вкажіть їх суму: 1) Na + S →Na2S 2) Н2О2 → Н2О

+ О2 3) Na + СІ2 → NaCl 4) Мg + О2 → МgО 5) Fе + СІ2 → FеСІ3 6) N2 + Н2 → NH3 7) Nа + О2 → Nа2О2 8) Fе + О2 → Fе3О4 9) АІ + НСІ → АІСІ3 + Н2↑,

Ответы на вопрос

Отвечает Максим Иванов.

Рівняння хімічних             Сума коефіцієнтів

    реакцій                          

1) 2Na + S = Na₂S                        2+1+1 = 4

2) 2Н₂О₂ = 2Н₂О + О₂↑             2+2+1 = 5

3) 2Na + СІ₂ = 2NaCl                  2+1+2 = 5

4) 2Мg + О₂ = 2МgО                  2+1+2 = 5

5) 2Fе + 3СІ₂ = 2FеСІ₃               2+3+2 = 7

6) N₂ + 3Н₂ = 2NH₃                     1+3+2 = 6

7) 2Nа + О₂ = Nа₂О₂                   2+1+1 = 4

8) 3Fе + 2О₂ = Fе₃О₄                  3+2+1 = 6

9) 2АІ + 6НСІ = 2АІСІ₃ + 3Н₂↑    2+6+2+3 = 13

Отвечает Никонов Василий.

Ответ:

Объяснение:

                                        сума коефіцієнтів

1) 2Na + S →Na2S               4

2) 2Н2О2 → 2Н2О + О2    5

3) 2Na + СІ2 →2NaCl          5

4) 2Мg + О2 → 2МgО         5

5) 2Fе + 3СІ2 → 2FеСІ3      7

6) N2 + 3Н2 →2NH3            6

7)2Nа + О2 → Nа2О2          4

8) 3Fе + 2О2 → Fе3О4        6

9) 2АІ + 6НСІ → 2АІСІ3 + 3Н2↑   13