1. Розставте коефіцієнти в схемах реакцій та вкажіть реакції в результаті яких: 1) утворюється

основа; 2) утворюється кислота а) P2O5 + H2O = H3PO4; ґ) Li2О + Н2О = LiOH; б) ВаО + Н2О = Ва(ОН)2; д) Р2О5 + Н2О = НРО3; в) Р2О5 + Н2О = Н3РО4; е) Na2O + Н2О = NaOH; г) Сl2O7 + Н2О = НСlО4 є) N2O5 + Н2О = HNО3

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

Объяснение:

а) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4 ортофосфорна кислота

б) BaO + H2O = Ba(OH)2 гідроксид барію  

г) CI2O7+H2O = 2HCIO4 хлорна кислота

ґ) Lі2O + H2O = 2LiOH гідроксид літію

д) P2O5 + H2O = 2HPO3 метафосфорна кислота

е) Na2O + H2O = 2NaOH гідроксид натрію

є) N2O5 + H2O = 2 HNO3 нітратна кислота

1) основа : Ba(OH)2, 2LiOH, NaOH

2) кислота : H3PO4, HPO3, HCIO4, HNO3