Обчисліть об‘єм N2O4, що містить 54,08•10 в 23 степени молекул


Ответы на вопрос

Отвечает Лутц Ангелина.

n = N / NA = 54,08 × 10²³ / 6,02 × 10²³ ≈ 9 моль

V = n × Vm = 9 × 22,4 = 201 л